Filagree

Najlepsze gry online – Czy Mean Streets of Gadgetzan będzie pierwsza anty-aggro ekspansja Hearthstone jest?

„Tym razem meta spowolni na pewno” -Hearthstone graczy, 2016. Oczywiście, oni mówili to samo przed wydaniem każdej ekspansji historii, powołując się wszystko od Klątwa Naxxramas „lepkie sługusów (ha!) Do Inspire wielkiego turnieju keyword jako rozumowania. Grand Theft Auto V rozgrywka Cóż, obawiam się, że mam złe wieści. Nie stało się to w roku 2014 lub 2015, i jestem prawie przekonany, że nie wydarzy się teraz. Ale w celu utworzenia emocjonalny rollercoaster, zacznijmy od przyjrzenia się kilku obiecujących oznak od średniego Ulice Gadgetzan za wszystko optymistyczne graczy kontrolnych tam. Następnie zajmiemy się moim wkrótce zostanie zatwierdzony, zrehabilitowany? -doomsaying.

Szymon, Szymek "Sottle" Welch

Sottle jest multi-player Ranking Legenda złożoności zespołu, zwycięzcy turnieju i rzucającego którzy regularnie strumieni Twitch. spiderman gry gta Pisze także przewodniki dla Icy żył, a jednocześnie w jakiś sposób znaleźć czas, aby być obywatelem mistrz Yo-yo.

Kiedy nowe rozszerzenie przybywa na 1 grudnia, przyniesie to jakieś wielkie karty kontrolne, z których kilka jest na „najgorszy klasy w grze” ™. stary gracz Tak, Kapłan jest coraz kilka zupełnie szalone narzędzi w zakresie kontroli pokładzie i stabilności, które mogą umożliwić im wreszcie uporać się z niekończącej się powodzi średnicy, słudzy szybkim tempie, że Hearthstone stała się znana. 

The Streets - Hearthstone Meta oceny | Taktyka kieszonkowe

W tym sensie ten zestaw faktycznie oznacza odejście od najnowszej filozofii projektowania Blizzarda, bo duża AoE czary jak Dragonfire Potion i silne efekty Silence jak Kabal Songstealer zostały wykorzystane bardzo słabo w ostatnich rozszerzeń oraz zostały faktycznie usunięte z gry przez nastawy obrotów i nerfs. 

Wynika to częściowo z przyznaniem tej klasy projektantów tożsamości Priest jest o byciu denerwujące. Anduin jest to, że facet, który robi na nerwy, psuje zabawę i kradnie swoją dziewczynę. Jest to także nieco protekcjonalne ukłon w stronę klasy. gry wykonane z ekspresem do gier Blizzard zdaje się mówić, że te elektronarzędzia, którego byli tak ostrożni w przeszłości, byłoby śmiesznie destrukcyjne w rękach najwyższej klasy tier, ale jak daje M16 do kotka, jak wiele szkody są naprawdę zamierza zrobić w Kapłana? Niezależnie od tego, Priest nadano jedne z najlepszych narzędzi kontroli, jaką kiedykolwiek widziałem, a to musi być duży tłuszczu połączyć zaznaczyć w kolumnie plus dla potencjalnie wolniejszym meta.

Jackson wszystkich branż 

Dodanie nowych kart Reno stylu mówi coś podobnego. Reno Jackson jest jednym z najsilniejszych anty-aggro kart w grze. Zagrano w odpowiednim czasie, w pojedynkę kruszy marzenia graczy twarzy założonych, pozostawiając je ze smutkiem patrzył na swojego samotnego Wolfrider w kasie i ponownej oceny ich wybory życiowe. Lista gier Steam Problem polegał na tym, że pokłady Reno naprawdę nie miał potencjał wzrostowy poza tym jednym co prawda szalenie dobrej karty.  

Czy Deathwing OP w MSG? ~ Mean Streets of Gadgetzan ~ Hearthstone


Inkmaster Solia

Zagraj w 5/5 i uzyskać bezpłatną Pyroblast w tej samej turze? Brzmi dobrze.

Top 10 najlepszych blogów na Expanse

Nowa Kabal gang ustala, że ​​przez dodanie karty jak Kazakus, Inkmaster Solia i Raza powiązanej, które zapewniają dodatkowe korzyści dla pokładów Nieśmiertelny (czyli te, które tylko uruchomić jedną kopię każdej karty, bo „nie może być tylko jeden”). Będzie to oznaczać większą stabilność na pokładach Reno, i szansa, że ​​będziesz kolejek do innych zajęć poza Warlock grając strategię singleton i być zmuszony, aby traktować je z elementem szacunku niż bemusement. Co najważniejsze, wszystkie trzy klasy objęte Kabal parasol-maga, kapłana i Warlock-otrzymały także nowe opcje AoE, które są niezbędne do  Pokłady Highlander, który z natury zaległości na pokładzie ze względu na ich niespójnego krzywej. darmowe gry offline na PC ponownie obiecujące oznaki! Dopóki Reno obraca się w ciągu kilku miesięcy …

Wreszcie, mechanicy dwóch pozostałych gangów-brudnej Goons i Jade Lotus-średniotonowy choć bardziej skoncentrowane niż w kontroli, czy nadal zachęcać nieco wolniejszy konfigurację dla ich większej strategii Board-centric. To sketchiest argumentem pro-control na pewno, ale mam teraz chwytania się brzytwy. Ręka polerowanie mechaniczne z brudną Goons tworzy napięcie pomiędzy tempem i wartości, które spowalniają ich wczesnego rozwoju minion. Będą musieli podjąć powoli obraca się najpierw w celu ustanowienia władzy okazuje później, a to daje pokładów kontrola czasu na sporządzenie odpowiedzi, których potrzebują.

Jade Lotus pokładów, z drugiej strony, będą skalowane liniowo, ale być może nie szybko, ku późnej grze, dzięki stale rosnącej tych Gry Pszczoły Jade golemów. Istnieje bardzo wyraźny związek między wykładniczo większych zagrożeń Jade Lotus pokładów i różnorodnie zasilanych kart usuwania pokładów kontrolnych. I Am Alive gry Problem polega na tym, że na pokładzie Jade Golem może krzywej się bardziej konsekwentnie niż pokład sterowania, a moment, że na pokładzie sterowania nie w kolejce, że doskonała odpowiedź gracz Jade Lotus będzie zapach krwi i przejść się w domenie publicznej kill. Gamestop lantana Mimo to, te dwie rodziny przestępcze są tentatives kleszczy w kolumnie plus dla wolniejszego meta.

ME Nie idź powoli 

 Więc, dlaczego nie będzie meta spowolnić? Cóż, rozmawialiśmy o tym w moim artykule krajanie problemy z Kapłana i mogę mniej więcej po prostu skopiuj i wklej z tego. Hearthstone to gra Tempo-skoncentrowane, i to jest prawda w sposób poziomie ponad wszelką poszczególnych kart, które drukują. Fakt, że napastnik dyktuje luz Hearthstone, w połączeniu z faktem, że „obrona” Zawodnik ma formę interakcji podczas kolei ich przeciwnika, co oznacza, że ​​wyprzedzanie na pokładzie tylko zapewnia Ci dużo więcej opcji, niż twój przeciwnik ma w żadnej biorąc pod uwagę punkt.

W Hearthstone, gracz z inicjatywy zawsze kontroluje tempo gry. street fighter gry jest to policzek dla samej idei „control” pokładu. Agresor w matchup dyktuje rytm transakcji na każdym kroku. Decydują, czy pozwolić status quo kontynuować, czy naciskać mocniej i prosić o więcej kluczowych kart przeprowadzki z ich przeciwnikiem. Pokład sterowania naprawdę ma niewielki wkład w tym równaniu, i po prostu musi polegać na konieczności właściwe odpowiedzi i są włączone wystarczy do identyfikacji odpowiednich momentach, by odpowiedzieć na pytania zadawane przez agresora. 

Kiedy gotować wszystko w dół, oznacza to, że meta zawsze będzie określana przez najpotężniejszych pokładów, które są w stanie uchwycić inicjatywę na pokładzie. Tak, pokłady sterujące mają miejsca bytu w meta, ale to dlatego, że są one zbudowane jako reakcja na jakie pokłady planszowe przyciągające robią. Kontrola gry mmorpg pokłady rzadko, jeśli w ogóle, dyktować, co wygląda meta lub zmusić agresywnych pokłady reagować na nich.

Łaty pirat

Nie spać na potencjalnej sile łaty w agresywna pokład pirackiego. Arrrgh, etc.

Nawet po tej egzystencjalnej argument rzeczywiście kopać dół do kart Mean Streets, ja po prostu nie widać spowolnienie dzieje. Po pierwsze, niech szybko uporać się z słonia oka-poprawione w pokoju: Pirate Warrior. gry Undertaker To była już grywalna talia, i to się dzieje, aby otrzymać ogromny buff w Mean Streets Dzięki kart jak łaty pirat, Mała czasie Buccaneer i Hobart Grapplehammer. 

Fakt, że nie jest oczywiście będzie to aggro pokładu z super wysokim poziomie mocy w ekspansji oznacza, że ​​czyste pokłady kontroli już trudne pytania deckbuilding odpowiedzieć. darmowe gry na youtube Co dobrego jest Twój Reno Jackson, jeśli leżysz na plecach patrząc na pęczek Rum-swilling swashbucklers już piątym z kolei? Piraci nie przychodzą same, albo. Aggro Paladin ma zostać wzmocniony z nowym silnikiem zasobów i mocy wczesnego gier w postaci kart, takich jak drobny rekrutów i Smuggler 'Run.

Precious Jade

Co gorsza, jeśli teraz skierować ukochanego pokład sterowania w kontaktach z nieustępliwym aggro, dobrze, tutaj przychodzą Jade Golemy! Jade Golemy, pomimo moich wcześniejszych frazesów, są prawdopodobnie największym postrachem kontrolować pokładów. Jeśli kontrola Wojownik stały się dominującym, pojedynczy TechEd Jade Idol do Druida może szybko położyć kres tego nonsensu. 

Oznacza to, że „czysta” kontrola pod względem próbuje wyeliminować wszystkich zagrożeń przeciwnika, będzie trudno zdjąć. Co z kolei oznacza, że ​​pokłady kontrolne będą musiały odegrać warunki wygrana własne przemyślenia Alexstraza i Grommash Hellscreama w naszym przykładzie Wojownik-uchwycić inicjatywę już w późnej grze. Jednak, jak tylko zacząć w tym tych drogich kart, należy otworzyć się na ryzyko rysując przylegający rękę których brakuje odpowiedzi, a także … umrzesz.

Aya Blackpaw

Aya jest uruchomiony jeden buy dostać jeden wolny ofertę na Jade Golemów tym świątecznym.

Najważniejsze jest to, że Hearthstone jest zasadniczo rodzaju średniotonowy z CCG-i szczerze, że jest w porządku. To coś, co ludzie naprawdę muszą pogodzić się z, ponieważ nie jest prawdopodobne, aby zmienić w tej lub innej ekspansji. Jak już omówione wcześniej, nie ma niezbywalne prawo do gry kontroli. Nie ma nic o pokładów kontrolnych, które czynią je jakoś bardziej czysty i szlachetny niż pokładach zbudowanych wokół agresywnych strategii. 

Problem z niektórymi z najbardziej czerstwego poprzedniego Hearthstone Metas było to najlepsze pokłady były po prostu zbyt łatwe do odegrania. Zbyt często, wszystkie gracz musiał zrobić, to rozwijać maksymalną ilość energii na pokładzie, że ich mana dozwoloną w każdej turze. 

Mean Streets przynajmniej wydaje się być stara się odejść od tego, z wieloma silnymi strategii obecności zarządu związanych jakiś kompromis krótkiej perspektywie władzy w zamian za wartość długoterminową. LCS gry Więc moja wiadomość jest być przygotowanym na shake-up, ale nie naciskać wszystkie swoje żetony w sprawie Anduiny jeszcze.

Filagree