Filagree

Gra online wiadomości – Wybór odpowiedniego pistoletu w Counter-Strike: Global Offensive

rundy pistoletowe są jednymi z najważniejszych rund w grze Counter-Strike: globalnej ofensywy. Wygranie rund pistolet daje korzyść ekonomiczną, która sprawia, że ​​znacznie łatwiej jest podjąć następujące dwie rundy, jak również. W grze, w której pierwszy zespół, aby dostać się do 16 rund wygrywa, zdobywając cztery rundy tanio daje ogromną przewagę. gry powiązane z GTA Ważne jest również, aby nauczyć się korzystać z pistoletów, dzięki czemu można wykorzystać za „eco”. Twój przeciwnik właśnie wygrał rundę, a teraz jesteś pieniędzy. Nie można sobie pozwolić na całkowite loadout, ale nie chcesz, aby rzucić rundę dalej. To jest czas, aby kupić pistolet, jakąś zbroję i być John Wayne wiesz, że możesz być!

Antyterrorystycznej wyborów pistolet

Co znajduje się w „Aimpunch ’?

Gdy zostaniesz zastrzelony bez pancerza, ekran będzie lekko potrząsnąć, co sprawia, że ​​trudno, aby dotrzeć do grupy docelowej.

Wybór właściwego pistoletu jest tak samo ważne jak wiedza, jak go używać, więc zaczynajmy z fazą kupna. W pierwszej rundzie jednej połowie zacząć od $ 800. wegame Obecnie większość profesjonalnych graczy wybrać, aby wykorzystać te pieniądze kupić kevlar z ich domyślnym pistoletu. Chociaż nie sądzę, wszyscy profesjonalni strategie pracy w kojarzeń, ten sposób rozpoczynając cterro trudno dyskutować z. chodzącego nieboszczyka gra sezon 3 dokładności USPS-S nadrabia braki kul i posiadające kevlar usuwa aimpunch, co czyni go doskonałym ustawień pistoletu. Jeśli używasz P2000 zamiast USP-ów będziesz miał wystarczającą ilość kul, aby utrzymać wrogów na odległość, umożliwiając zespołowi Tortury gry obrócić do bombsite. Upewnij się, że ktoś w zespole kupuje zestaw rozbraja!

Terrorystyczne wybory pistolet

Bok terrorysta nie różni się zbytnio od strony licznika terrorystycznego, jeśli chodzi o pistolety. Większość graczy będzie chciał po prostu kupić zbroję i trzymać się ich Glock-18. Glock jest świetną bronią do 'run i pistolet „, z którym to, co będziesz robił dużo czasu jako terrorysta. Popularną strategią zarówno wśród profesjonalnych graczy i swatki to „Raid Boss” setup. roguelike Gry Jedna osoba kupuje zbroję gdy inny gracz zapewnia mu z Tec-9. Sami kupić lampę błyskową i dymu, zapewniając gospodarzom pewne narzędzia. fantasy gry rpg ten sposób skończyć z 4 graczy pancernych, z których jeden ma bardzo silną pistolet.

rundy Eco

Eco kupuje często postanowił „w locie”, ale istnieją pewne wytyczne, aby przestrzegać, jak zdecydować, co pójść. Ponieważ komunikacja w kojarzeń często nie jest dużo lepiej niż Twitch czatu, kupuje mogą być podejmowane wyłącznie przez co reszta zespołu robi. Jeśli nikt nie kupuje, jesteś najlepiej wyłączyć następujące grupy i zapisywanie do kolejnej rundy. Jednakże, jeśli wszystkie planety są wyrównane i masz kupić pistolet, to nawet nie można kupić niewłaściwy. gry zamieszek lokalizacja Zakup P250 jest to tani sposób, aby uzyskać broń z rąk przeciwnika: to wielki pistolet na uzyskanie szybkiego, bliskiej odległości zabija. Można je dość szybko spam lub wziąć swój czas i przejść do pojedynczego headshot.

The Five-Seven jest druga opcja po stronie CT, który oferuje prawie taki sam pistolet z jeszcze kilka kul na klips i wyższej penetracji pancerza. CZ75-Auto to dobra broń do stojącego za rogiem, czeka na kogoś, aby chodzić i opróżniania klip z tyłu głowy. Pistolet jest drogie, jednak i to braki bullets.Unless masz idealne miejsce dla niego, zawsze będę kupować pięć siedem nad CZ.

Po stronie terrorystów, kupując TEC-9 czuje się oczywistym wyborem. Będąc w stanie opróżnić klipu 24-kula do swojego przeciwnika tak szybko, jak pozwala Tec-9 może okazać rundę na Twoją korzyść. gry symulacyjne na PC Kupowanie Podwójne elit prawie zawsze błędem, który pozostawia nas z fan-ulubiona Desert Eagle. Nie ma lepszego uczucia w CS: GO niż strzelanie kogoś w głowę z Desert Eagle, używając tylko swój pierwszy strzał. najlepsze gry PC na platformie Steam Zaciągnięcie gracza, który właśnie zainwestował $ 6.000 w ich loadout z $ 700 pistoletu czuje zabijając mamuta z Super Soaker. Korzystanie z Desert Eagle jest trudne, więc dla większości graczy, jednak, że to nie jest godne inwestycyjnym, ale jeśli czujesz się szczęśliwy, że nie zaszkodzi spróbować go raz na jakiś czas.

Punktacja zabija

Licznik terrorysty USP-s jest freakishly dokładne i będzie Ci jeden strzał zabija jeśli trafisz cel kask mniej w głowie. Małe siły rozmiar klip można używać kul carefullyso dążyć do głowy i nie spamuj zbyt wiele o ile jesteś w bliskim zasięgu bitwy. Glock-18 wymaga odwrotny styl gry. Games for Windows 7 Ten pistolet jest idealny do biegania na swój cel, wykrzykując przekleństwa i spamowania lewy przycisk myszy. tylko umieścić pistolet tryb burst (prawy przycisk myszy), jeśli masz zamiar próbować strzelać skok i zachować swój celownik na głowie przeciwnika cały czas tylko korygowanie odrzutu.

Co to jest „DŁAWIK ’?

Cewka jest korytarz, tunel, zestaw drzwi lub inaczej wąskim miejscu, które sprawia, że ​​trudno dla wielu ludzi, aby przejść przez w tym samym czasie.

FREEDOMFIGHTERS dla Ameryki - Ta organizacja narażając PRZESTĘPCZOŚCI I Cor ...

P250 i Five-Seven rozgrywane są niemal identyczne. Ponieważ oba te pistolety mogą otrzymać jednorazowe headshot zabija się na małej odległości, nawet z przeciwnikami z kevlaru i kasku -To dobry pomysł, aby spróbować postawić się w pozycji 1v1. Można to zrobić, stojąc tuż za rogiem od lokalizacji ssania i ukierunkowane na wysokości głowy.

Co to jest „Recoil Wzór ’?

Każda broń ma swój własny wzór odrzutu. Po wypaleniu swoją pierwszą kulę, następny pocisk nie wyląduje na dokładnie tym samym miejscu. Wzór gdzie kule wylądować na pełnym strumieniem, co nazywamy wzór odrzutu.

Counter-Strike globalnego Offensive Przewodnik: Porady dla początkujących | Skale ...

Terroryści męska Tec-9 jest silnym Pistolet do „biegania i polowanie”. Ta broń jest odrzut wzór jest tak losowe jako najlepszy z jednej fazy grupowej więc najlepszym sposobem użycia Tec-9 jest spamowanie go, gdy pojawi się na tyle blisko swoich kul, aby rzeczywiście dotrzeć do grupy docelowej. stworzyć grę Gdy dostaniesz tyle blisko, że masz bardzo duże szanse na gry InnoGames zabijanie przeciwnika, niezależnie od tego, które bronią oni używają.

Desert Eagle jest mniej jak pistolet i bardziej jak mały AWP. halo gry pc dziko niedokładne, gdy jesteś w ruchu, Deagle wymaga, aby dojść do całkowitego zatrzymania przed wystrzelenie pocisków, które będą od razu zabić hełmie graczowi w głowę, nawet z dużej odległości. Dla krótkiego zasięgu zabija można spamować swoją Deagle ale więcej czasu dajesz pistolet, aby przywrócić jego domyślnej pozycji, tym dokładniejszy będzie twoje strzały.

Poprawa szybko

Nie dostać się do gry zbyt wiele rund pistoletu podczas konkurencyjnej CS: GO gry więc skoki w serwer deathmatch pistoletu tylko jest to świetny sposób, aby poprawić swoją grę pistolet. Spróbuj tylko przy użyciu USP-S i dążenie do głowy, a poczujesz się lepiej za każdym razem grać.

Dobry gracz Pistolet może oddać swój zespół dwóch najważniejszych rund gry. Doskonałym graczem Pistolet może obrócić całą grę wokół i stworzyć jedne z najpiękniejszych chwil, które widzieliśmy w historii Counter-Strike:

PC Gamer Pro poświęcona jest eSports i konkurencyjnej gry. Sprawdzać codziennie przez ekscytujące, zabawne i artykułów informacyjnych na temat League of Legends, Dota 2 Hearthstone, CS: GO i więcej. GL HF!

Filagree